Urodzinowy konkurs | DVD „Wada Ukryta” oraz „Honeymoon” Lany Del Rey


Cztery dni temu blogowi szpachello.pl – o szeroko pojętej kulturze stuknął pierwszy roczek. Przestał być internetowym niemowlakiem i stał się moim małym dzieckiem. Jak wyglądały pierwsze miesiące blogowania?


Różnie i przyznaje się bez bicia, że czasami brakowało mi chęci do pisania bloga. Wszystko uległo zmianie podczas wakacji, kiedy nie tylko pisanie zaczęło mi sprawiać znacznie więcej przyjemności, co przede wszystkim zajmowało mi znacznie mniej czasu. Trudno nie zauważyć, że często nie drążę już tak bardzo tematu, czasami omijam rzeczy, które dla niektórych są wyjątkowo ważne, ale piszę po prostu wszystko, co mam do powiedzenia, skupiając się głównie na tym, co ważne dla mnie i niekoniecznie ważne dla innych. Istotnym punktem ostatniego roku był na pewno festiwal OFF Camera w Krakowie, na którym zobaczyłem dwadzieścia filmów i przeżyłem jednocześnie swój pierwszy festiwal filmowy. Przeprowadzka do Krakowa spowodowała, że pojawiłem się również na kilku koncertach, po raz pierwszy (nie z wycieczką szkolną) udałem się do teatru oraz byłem świadkiem wielu ciekawych wydarzeń kulturalnych, o których wcześniej mogłem jedynie pomarzyć. Statystyki przez rok nie są powalające, ale pozwólmy się wszystkiemu rozkręcić. Będzie i mnie na blogu więcej, to i statystyki będą większe. Statystyki i liczby właściwie się nie liczą, a przede wszystkim interakcja z Wami, czytelnikami – coraz rzadziej na blogu, częściej na Facebooku. Wiedzcie, że dyskusje napędzają do pisania, więc piszcie i komentujcie. Jeszcze więcej w nadchodzącym roku.

Najpopularniejszym postem na blogu była relacja z koncertu Marceliny, którą zresztą udostępniła sama artystka, co pozwoliło dotrzeć do szerszego grona odbiorców. W temacie samych recenzji największą popularnością cieszyły się recenzja Smoleńska (pośród recenzji filmowych) oraz tekst na temat ANTI Rihanny (pośród recenzji płyt).


Przy okazji pierwszych urodzin bloga, przygotowałem dla Was konkurs, w którym do wygrania jest film na DVD Wada Ukryta w reżyseria Paula Thomasa Andersona (Pan od oscarowego Aż poleje się krew oraz Mistrza) oraz ostatnia płyta Lany Del Rey Honeymoon.

Wystarczy odpowiedzieć w komentarzu na następujące pytanie:


Na odpowiedzi czekam do 28 września! Dwie odpowiedzi, które spodobają mi się najbardziej wygrają – a czasami podobają mi się najprostsze rzeczy. Od razu w czwartek poznamy zwycięzców.

POWODZENIA!


WYNIKI KONKURSU

ZWYCIĘZCY:
Zwycięzców proszę o jak najszybszy kontakt poprzez wiadomość e-mail (szpachello@gmail.com) lub facebooka (link tutaj). W wiadomości proszę podać dane do wysyłki oraz nagrodę, którą chcielibyście otrzymać. W wyborze nagrody - kto pierwszy ten lepszy! 
 

Komentarze